EU ES EN

HOME > CÁTEDRA > EQUIPO

HOME > CÁTEDRA > EQUIPO

Lan taldea

Irak. Dk. Jon-Mirena
Landa Gorostiza

UPV/EHUko Zuzenbide Penaleko Irakaslea eta Katedraduna (akreditatua). UPV/EHUko Giza Eskubideen eta Botere Publikoen UNESCO Katedraren Ikertzaile Nagusia eta Zuzendaria

 jonmirena.landa@ehu.eus
Irak. Dk. Enara
Garro Carrera

Zuzenbide Penaleko Irakasle Titularra. Zuzenbide Publiko Saila, Zuzenbide Fakultatea (Donosti), EHU.

 enara.garro@ehu.eus
Irak. Dk. Patxi
Etxeberria Guridi

UPV/EHUko Zuzenbide Prozesaleko Katedraduna eta Zuzenbide Publiko Sailaren Zuzendaria

 patxi.etxeberria@ehu.es
Irak. Dk. Iñaki
Esparza Leibar

UPV/EHUko Zuzenbide Prozesaleko Katedraduna

 inaki.esparza@ehu.eus
Irak. Dk. Iosu
Chueca Intxusta

Historia Garaikidearen Irakasle Titularra. Historia Garaikide Saila, Gizarte eta Komunikazio Zientzien Fakultatea (Bizkaia), EHU.

 iosu.chueca@ehu.eus
Irak. Dk. Nieves
Arrese Iriondo

Administrazio Zuzenbideko Irakasle Titularra. Administrazio Zuzenbidea, Konstituzio Zuzenbidea eta Zuzenbidearen Filosofia Saila, Lan Harreman eta Gizarte Langintza Fakultatea (Leioa), EHU.

 nieves.arrese@ehu.eus
Irak. Dk. Iñigo
Urrutia Libarona

Administrazio Zuzenbideko Irakasle Agregatua. Administrazio Zuzenbidea, Konstituzio Zuzenbidea eta Zuzenbidearen Filosofia Saila, Ekonomia eta Enpresa Fakultatea (Bilbo), EHU.

 i.urrutia@ehu.eus
Irak. Dk. Eneko
Etxeberria Bereziartua

Zuzenbideko Prozesaleko Irakasle Agregatua

 eneko.etxeberria@ehu.eus
Irak. Dk. Laura
Vozmediano Sanz

Irakasle agregatua Gizarte Psikologia eta Zientzien Metodologia Sailean

 laura.vozmediano@ehu.eus
Irak. Dk. Leire
Imaz Zubiaur

Zuzenbide Zibileko irakasle agregatua

 leire.imaz@ehu.eus
Irak. Dk. Katixa
Etxebarria Estankona

Zuzenbide Prozesaleko Irakalea

 katixa.echevarria@ehu.eus
Irak. Dk. Patxi
Juaristi Larrinaga

Gizarte Politika eta Administrazio Zientziaren Irakasle titularra

 patxi.juaristi@ehu.eus
Irak. Dk. Leire
Fernández Iñurritegui

Diseinu Grafikoko Irakaslea UPV/EHUn

 leire.fernandez@ehu.eus
Irak. Dk. Eduardo
Herrera Fernández

Diseinu Grafikoko Irakaslea UPV/EHUn

 eduardo.herrera@ehu.eus
Dk. Jon
Penche González

Ikertzailea. Giza Eskubideen eta Botere Publikoen UNESCO Katedran

 jon.penche@ehu.eus
Dk. Aritz
Onaindia Martinez

Ikertzailea. Giza Eskubideen eta Botere Publikoen UNESCO Katedra

 aritz.onaindia@ehu.eus
Dk. Antón
Pérez Embeita

Ikertzailea. Giza Eskubideen eta Botere Publikoen UNESCO Katedra

 aperez188@ikasle.ehu.eus
Dk. Unai
Belaustegi Bedialauneta

Irak. Atxikita Historia Garaikide Departamentoa

 unai.belaustegieta@ehu.eus
Bertha
Gaztelumendi Caballero

Ikertzailea. Giza Eskubideen eta Botere Publikoen UNESCO Katedran

 berthamaria.gaztelumendi@ehu.eus
Gorka
Espiau Idoiaga

Agirre Lehendakaria Center-ko (ALC) Senior Fellow

 gorka.espiau@ehu.eus
Mila
Cortabitarte

Administrazio eta Kontabilitatearen arduraduna. Giza Eskubideen eta Botere Publikoen UNESCO Katedran

 mila.cortabitarte@ehu.es
Iñigo
Gordon Benito

Doktorego aurreko ikertzailea. Giza Eskubideen eta Botere Publikoen UNESCO Katedran

 inigo.gordon@ehu.eus
Mikel
Anderez Belategi

Doktorego aurreko ikertzailea. Giza Eskubideen eta Botere Publikoen UNESCO Katedran

 mikel.anderez@ehu.eus
Uxue
Martín Silva

Ikertzailea. Giza Eskubideen eta Botere Publikoen UNESCO Katedra

 uxue.martin@ehu.eus
Lore
Mendizabal Zubiaurre

Ikertzailea. Giza Eskubideen eta Botere Publikoen UNESCO Katedra

 lore.mendizabal@ehu.eus