Irak. Dk. Jon-Mirena Landa Gorostiza

UPV/EHUko Zuzenbide Penaleko Irakaslea eta Katedraduna (akreditatua). UPV/EHUko Giza Eskubideen eta Botere Publikoen UNESCO Katedraren Ikertzaile Nagusia eta Zuzendaria

jonmirena.landa@ehu.eus
Irak. Dk. Enara Garro Carrera

Zuzenbide Penaleko Irakasle Agregatua. Zuzenbide Publiko Saila, Zuzenbide Fakultatea (Donosti), EHU.

enara.garro@ehu.eus
Irak. Dk. Patxi Etxeberria Guridi

Zuzenbide Prozesaleko Katedraduna eta Zuzenbide Publiko Sailaren Zuzendaria. Zuzenbide Publiko Saila, Zuzenbide Fakultatea (Donosti), EHU.

patxi.etxeberria@ehu.es
Irak. Dk. Miren Ortubay Fuentes

Zuzenbide Penaleko Irakasle Titularra. Zuzenbide Publiko Saila, Lan Harreman eta Gizarte Langintza Fakultatea (Gasteiz), EHU.

miren.ortubay@ehu.eus
Irak. Dk. Iosu Chueca Intxusta

Historia Garaikidearen Irakasle Titularra. Historia Garaikide Saila, Gizarte eta Komunikazio Zientzien Fakultatea (Bizkaia), EHU.

iosu.chueca@ehu.eus
Irak. Dk. Iñigo Urrutia Libarona

Administrazio Zuzenbideko Irakasle Agregatua. Administrazio Zuzenbidea, Konstituzio Zuzenbidea eta Zuzenbidearen Filosofia Saila, Ekonomia eta Enpresa Fakultatea (Bilbo), EHU.

i.urrutia@ehu.eus
Irak. Dk. Nieves Arrese Iriondo

Administrazio Zuzenbideko Irakasle Titularra. Administrazio Zuzenbidea, Konstituzio Zuzenbidea eta Zuzenbidearen Filosofia Saila, Lan Harreman eta Gizarte Langintza Fakultatea (Leioa), EHU.

nieves.arrese@ehu.eus
Irak. Dk. Leire Fernández Iñurritegui

Diseinu Grafikoko Irakaslea UPV/EHUn

leire.fernandez@ehu.eus
Irak. Dk. Eduardo Herrera Fernández

Diseinu Grafikoko Irakaslea UPV/EHUn

eduardo.herrera@ehu.eus
Jon Penche González

Ikertzailea. Giza Eskubideen eta Botere Publikoen UNESCO Katedran

jon.penche@ehu.eus
Gorka Espiau Idoiaga

Agirre Lehendakaria Center-ko (ALC) Senior Fellow

gorka.espiau@ehu.eus
Bertha Gaztelumendi

Ikertzailea. Giza Eskubideen eta Botere Publikoen UNESCO Katedran

berthamaria.gaztelumendi@ehu.eus
Mila Cortabitarte

Administrazio eta Kontabilitatearen arduraduna. Giza Eskubideen eta Botere Publikoen UNESCO Katedran

mila.cortabitarte@ehu.es
Iñigo Gordon Benito

Doktorego aurreko ikertzailea. Giza Eskubideen eta Botere Publikoen UNESCO Katedran

inigo.gordon@ehu.eus
Mikel Anderez Belategi

Doktorego aurreko ikertzaile. Giza Eskubideen eta Botere Publikoen UNESCO Katedran

mikel.anderez@ehu.eus
Diego Arias Díaz-Faes

Doktorego aurreko ikertzailea Giza Eskubideen eta Botere Publikoen UNESCO Katedran

diego.arias@ehu.eus
Laura Yanguas Aguirre

Ikertzailea Giza Eskubideen eta Botere Publikoen UNESCO KatedraN

laura.yanguas@ehu.eus
Uxue Martín Silva

Ikertzailea Giza Eskubideen eta Botere Publikoen UNESCO Katedra

uxue.martin@ehu.eus